Teatr Kwadrat zaprasza na znakomitą komedię!

Teatr, który od lat bawi widzów w całej Polsce, a także na świecie, przyjedzie po raz kolejny do Poznania ze swoją znakomitą komedią. "Ciotka Karola 3.0". To światowa klasyka farsy opowiedziana w nowy, przezabawny i współczesny sposób!

Teatr Kwadrat jest już znany widzom w Poznaniu z takich przedstawień jak: "Ślub doskonały" czy "Przez park na boska", które gościły w naszym mieście w ciągu ostatnich lat.

Tym razem w tej rewelacyjnej farsie będziemy mogli obserwować zmagania miłosne (i finansowe) kilku pokoleń angielskich wyższych sfer.

Na scenie zobaczymy takie gwiazdy warszawskiego teatru jak: Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka/Anna Cieślak, Lucyna Malec/Aldona Jankowska, Grzegorz Wons, Kamil Kula, Michał Lewandowski, Andrzej Grabarczyk, Wincenty Grabarczyk.

Niezwykłą atrakcją tego przedstawienia jest muzyka skomponowana przez Czesława Mozila, który zresztą w niesamowity sposób bierze udział w każdym przedstawieniu. A jak? Żeby samemu się przekonać wystarczy przyjść 18 września 2016r. o godzinie 16:00 i 19:30 do Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Pełny opis spektaklu: http://teatrkwadrat.pl/spektakl/ciotka-karola-3-0/ Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl , w kasie Teatru Wielkiego i w sieci salonów EMPiK.

Rezerwacja telefoniczna +48 502 688 026.

11 1

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!