"Kłamstewka? już 7 listopada w Poznaniu!

"Kłamstewka" to reżyserski debiut aktora Pawła Wawrzeckiego, artysty o najdłuższym stażu pracy w Teatrze Kwadrat. Jego wieloletnie doświadczenie komediowe zaowocowało prawdziwie kunsztownym i przezabawnym spektaklem, który już w październiku, możecie też zobaczyć w poznańskim Teatrze Wielkim!

"KŁAMSTEWKA"

Billy i Jane (Paweł Małaszyński i Marta Żmuda Trzebiatowska) są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William (Paweł Wawrzecki) nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego - Alice (Ewa Kasprzyk). Jako mistrzyni intrygi - postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na. sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą.

Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?

Dowcipne dialogi jak w filmach Woody'ego Allena to niewątpliwie mocna strona "Kłamstewek". Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle. Do tego w Kwadracie obsada wprost wymarzona!

KłamstewkaKłamstewka www.teatrkwadrat.pl www.teatrkwadrat.pl

OBSADA: William - Paweł Wawrzecki Alice - Ewa Kasprzyk Billy - Paweł Małaszyński Jane - Marta Żmuda Trzebiatowska

BILETY: Zapraszamy już 7 listopada 2016r. do Teatru Wielkiego. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:30 i 20:15. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, w kasie Teatru Wielkiego i w sieci salonów EMPiK. Rezerwacja telefoniczna +48 502 688 026. Ceny biletów: 70zł, 95zł, 130zł, 150zł.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!