Varius Manx i Kasia Stankiewicz już 2 października w Warszawie!

Już w niedzielę na warszawskim Torwarze odbędzie się wyjątkowy, jubileuszowy koncert podsumowujący 25 lat pracy artystycznej z udziałem legendarnej wokalistki - Kasi Stankiewicz! To jedyna i niepowtarzalna okazja aby ponownie usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!

Varius Manx & Kasia StankiewiczVarius Manx & Kasia Stankiewicz materiały prasowe

materiały prasowe

Podczas koncertu grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak "Orła cień", "Zanim zrozumiesz", "Pocałuj noc", "Ruchome piaski", "Zamigotał świat", a także nieco nowsze piosenki jak "Maj" i "Ameryka".

 

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek "The Beginning" , który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty "Emu", "Elf", "Ego", "End" zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album "Eli", promowany singlem "Przebudzenie".

Z pewnością podczas jubileuszowego koncertu w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i mocy energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

 

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!