"Po prostu przyjaźń" - nowy film twórców "Listy do M." [ZOBACZ ZWIASTUN]

Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca. Film z doskonałą obsadą w kinach już 6 stycznia!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy zwiastun komedii "Po prostu przyjaźń" z nieśmiertelnym przebojem Queen - "Friends Will Be Friends" i absolutnie doborową obsadą. W nowym filmie autorów "Listów do M." grają m.in.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska. A także: Anna Polony, Magdalena Walach, Jan Peszek, Piotr Fronczewski i Przemysław Bluszcz.

 

Pierwsze przybliżenie fabuły nie odkrywa jednak wszystkiego. "Po prostu przyjaźń" to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę.

Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób  wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście?

Premiera już 6 stycznia.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!