25. Finał WOŚP w DELI Park Rosnówko!

Już 15 stycznia 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! DELI Park Rosnówko zagra w nim własnym składem! Razem pokażemy wielkie serca! W DELI Parku będzie się działo - oj będzie się działo - naprawdę dużo dobrego! Licytacje, zbiórka pieniędzy do puszek oraz specjalni goście!

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Weźmie w nim udział ponad 120 tysięcy wolontariuszy zarejestrowanych w 1600 sztabach. My będziemy jednym z nich. Po raz pierwszy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka zagra też DELI Park Rosnówko!

Załoga DELI Park Rosnówko przygotowuje specjalny program na ten dzień. Będzie działo się mnóstwo atrakcji. Muzycznie, teatralnie, warsztatowo, a przede wszystkim wesoło i gorąco od tych wszystkich wspaniałych rzeczy, które robić będziemy wspólnie, by pomóc innym.

Jurek OwsiakJurek Owsiak WOŚP WOŚP

Tegoroczny, jubileuszowy Finał WOŚP zbierać będzie fundusze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

- 25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pediatria już po raz kolejny będzie tematem Finału. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej graliśmy w czasie 11, 12 i 24. Finału. Czy wiecie, że w ubiegłym roku udało się zebrać ponad 720 mln złotych. W tym roku będzie jeszcze więcej, bo potrzeby są ogromne. Wystarczy wrzucić do puszki choć grosik. Każdy się liczy.

DELI Park przyłączy się także do akcji "Światełko do nieba" i o godz. 20:00 polecą w górę nie tylko sztuczne ognie, ale i laserowe widowisko.

logologo DELI Park DELI Park

Szczegóły: delipark.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!