Międzynarodowe Dni Zieleni już w kwietniu w Warszawie!

W dniach 7- 9 kwietnia odbędą się tagi ogrodnictwa i architektury krajobrazu "Green Days" w Warszawie.

Impreza odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Środowiska, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego, dedykowana jest branży ogrodniczej oraz architektury krajobrazu. To doskonałe miejsce dla profesjonalistów, ale też dla wszystkich posiadaczy domów i ogrodów.

Maja PopielarskaMaja Popielarska Maja Popielarska Międzynarodowe Dni Zieleni Maja Popielarska Międzynarodowe Dni Zieleni

Wystawa została podzielona na sześć sal: Architektury Krajobrazu, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Techniki Ogrodniczej, Florystyki oraz Pszczelarstwa. Na targach zostanie zaprezentowane wszystko, co związane jest z szeroko pojętą branżą ogrodniczą: od roślin ozdobnych, przez sprzęt ogrodniczy i wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie.

Ciekawy program targów urozmaicą goście specjalni:

W piątek 7 kwietnia będzie można spotkać wielu projektantów z Chin i europejskich architektów krajobrazu pracujących na rynku azjatyckich. Gościem specjalnym jest Stanley Lung, dyrektor Działu Międzynarodowego w Turenscape. Turenscape jest jednym z największych i najbardziej znanych biur projektowych w Chinach i na świecie. Prelegenci opowiedzą między innymi o roli architekta krajobrazu w projektowaniu przestrzeni przyjaznych dla mieszkańców w obliczu silnie rozwijających się miast w Chinach.

W piątek spotkacie też Izę Tkaczyk , która poprowadzi warsztaty florystyczne i pokaz "Wiosna kwiaty rozdaje". W 2016 roku Iza została Mistrzem Polski Stowarzyszenia Florystów Polskich, zdobyła też I miejsce w Barcelona World Flower Cup 2016 oraz na III miejsce w International Designer of the Year Competition 2016.

8 kwietnia targi odwiedzi Maja Popielarska - dziennikarka TVN i gospodyni programu "Maja w ogrodzie", najchętniej oglądanego programu o tematyce ogrodowej w polskiej telewizji, a także autorka wielu publikacji o aranżacji i pielęgnacji ogrodów. Maja poprowadzi warsztaty z projektowania i aranżacji tarasów i ogrodów. Odbędą się również spotkania autorskie. Maja będzie podpisywać książki i odpowiadać na pytania fanów.

Posłuchaj rozmowy z Mają Popielarską w Radiu Złote Przeboje:

Program targów wzbogacony jest o liczne wykłady, warsztaty i pokazy. Od aranżacji ogrodów w historii po ochronę roślin przed szkodnikami.

Impreza pozwoli też na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i całej Europy. Sprzyjać temu będzie zaproszenie do współpracy międzynarodowych firm oraz placówek dyplomatycznych z całego świata oraz doskonała lokalizacja Ptak Warsaw Expo.

Ogromny potencjał konsumencki, zamieszkanej przez ponad 3,1 mln osób aglomeracji warszawskiej gwarantuje dużą frekwencję i dobry klimat do sprzedaży usług i produktów przez naszych wystawców. Wśród odwiedzających spodziewamy się bowiem wielu właścicieli domów wolnostojących, szukających inspiracji do urządzenia ogrodu.

Na udział w targach zaprasza Radio Złote Przeboje

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!