"Parkujesz - Pomagasz" - potrzebującym dzieciom!

W dniach 12 - 14 kwietnia odbędzie się akcja charytatywna "Parkujesz - Pomagasz". Osoby, które zaparkują w tych dniach na parkingu Galerii Łódzkiej wezmą udział w akcji. Za każdy samochód Centrum przeznaczy 1 złoty na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie "Konik na Biegunach".

Świąteczny okres to czas, kiedy życzliwym okiem patrzymy na drugiego człowieka. Wtedy też chętniej sobie pomagamy i obdarzamy uśmiechem. Do włączenia się w przedświąteczną akcję charytatywną zachęca Galeria Łódzka, organizując projekt "Parkujesz- pomagasz", w ramach którego za każdy zaparkowany na parkingu samochód przekaże 1 złoty na pomoc potrzebującym dzieciom z łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie "Konik na Biegunach".

Stowarzyszenie rozpoczęło działalność w 2011 roku i od tego czasu pomaga podopiecznym Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi. Potrzeb jest wiele: wychowankowie rosną i potrzebują ubrań, część z nich ma problemy ze wzrokiem i wymaga założenia okularów. Jednak największą potrzebą są serca ludzi, którzy nie przechodzą obojętnie obok dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

- Dzięki pomocy darczyńców przeprowadzamy remonty i modernizację placówki, organizujemy wypoczynek i czas wolny dzieci i to właśnie na letni wyjazd przeznaczymy kwotę zebraną w ramach akcji "Parkujesz - pomagasz". Serdecznie zachęcam wszystkich łodzian do zaangażowania się w pomoc naszym podopiecznym - mówi Barbara Grzegorczyk, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie "Konik na Biegunach".
Dzięki projektowi "Parkujesz - pomagasz" każdy może dołączyć do szczytnej akcji. Naszym celem jest zachęcić jak największą ilość osób do pomocy łódzkiemu Stowarzyszeniu, które codziennie dba o godne życie dzieci w domu dziecka. Mamy nadzieję, że uda nam się zaangażować w akcję klientów i wspólnie stworzymy efekt pomocnego domina. Ale przede wszystkim sprawimy, że dzieci spędzą najpiękniejsze wakacje w swoim życiu - mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

Akcja "Parkujesz - pomagasz" to projekt, w którym każdy może pomóc nie partycypując w kosztach - parking dla klientów Centrum przez 3 pierwsze godziny jest bowiem bezpłatny.

Kwota, którą wygenerują samochody w dniach 12-14 kwietnia zostanie przeznaczona na wakacyjny wyjazd dzieci z Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, a każda osoba, która przyczyni się do pomocy dostanie zawieszkę zapachową do samochodu, będącą potwierdzeniem i podziękowaniem za udział w akcji.

Do udziału w akcji charytatywnej zachęca Radio Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!