Kolejna edycja akcji "Szafa Otwarta" już 23 kwietnia w Białystoku!

Masz w szafie ubrania których już nie nosisz? Przyjdź do CH Atrium Biała w Białymstoku i wygraj 3 000 złotych!

Już w dniach 18.04 - 23.04 odbędzie się kolejna edycja Szafy Otwartej w Centrum Handlowym  Atrium Biała w Białymstoku! Dzięki akcji Szafa Otwarta zrobisz  porządki w garderobie, a przy okazji pomożesz innym oddając swoje dobre, ale nieużywane już rzeczy.

Przynieś je na akcję Szafa Otwarta , dzięki czemu zyskają szansę na drugie życie. Możesz wziąć udział w konkursie towarzyszącym akcji Drugie Życie Dobrych Rzeczy i wygrać nawet 3000 zł na zakup rzeczy!

Wystarczy, że znajdziesz w swojej szafie ubranie w dobrym stanie, które przestało Ci służyć, zrobisz sobie z nim zdjęcie i zamieścisz w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Atrium Biała wraz z hashtagami #SzafaOtwarta i #AtriumBiala oraz kilkoma słowami o Waszej wspólnej przeszłości.

Autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń zaprosimy do udziału w wielkim finale 23. kwietnia z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan! Najlepszy pomysł otrzyma nagrodę w postaci karty prezentowej o wartości 3000 zł do wydania na zakupy w Atrium Biała, pozostała czwórka dostanie karty prezentowe w wysokości 500 zł. Zatem idealny czas na zmiany, porządki i wygraną, a zwycięzcą możesz być Ty!

 

Na Wasze zdjęcia i historie czekamy do 20 kwietnia! Powodzenia!

Więcej informacji na stronie  www.szafaotwarta.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!