Spędź Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje!

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.
Od soboty do poniedziałku zapraszamy Was na wyjątkowe świąteczne audycje, które przybliżą święta od mniej typowej strony. Odeta Moro porozmawia o świętach z Izabelą Trojanowską, Igorem Herbutem i Robertem Makłowiczem, a w lany poniedziałek Piotr Jaworski zda relację z najbardziej "mokrych" miejsc w Warszawie - Filtrów Lindleya i "Grubej Kaśki"!

W SOBOTĘ:

Wielką Sobotę zacznie o 8:00 - Piotr Jaworski, który opowie o tym jak święta wielkanocne stały się takie, jakie znamy je dzisiaj. Tradycyjnie w sobotę od 10:00, do 12:00 na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się Marzena Rogalska i specjalna, świąteczna edycja jej programu "Rogalska od kuchni". Gościem audycji będzie Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer , którzy opowiedzą o świętach w swoim domu. Między godz. 12:00 a 16:00 w "Morowym weekendzie" Odeta Moro porozmawia z Izabelą Trojanowską o świętach w jej domu, a także o jej nietypowej pasji - łowieniu ryb. Igor Herbut , lider zespołu LemON opowie o swoich hobby i o tym, co łączy go z Izabelą Trojanowską. W studiu pojawi się też podróżniczka Anna Janowska oraz Robert Janowski - szczegóły poznacie na stronie audycji - TUTAJ !

Sobotnie popołudnie i wieczór w Radiu Złote Przeboje upłynie pod znakiem "Historii z jajem". Od godz. 16:00 do 20:00 Agnieszka Kasprzyk opowie o najzabawniejszych wydarzeniach z życia gwiazd muzyki, które na czasem pierwszy rzut oka w ogóle nie wydawały się śmieszne.

W NIEDZIELĘ:

W Wielką Niedzielę , w godz. 12:00 - 16:00 w audycji "Święta świata w Radiu Złote Przeboje" Odeta Moro porozmawia z Robertem Makłowiczem . Wspólnie opowiedzą o Wielkanocy i związanych z nią zwyczajach na całym świecie.

Późne wielkanocne popołudnie i wieczór słuchacze Radia Złote Przeboje spędzą z Tomaszem Brhelem. Od godz. 16:00 do 20:00 w audycji "Do dwóch razy sztuka" opowie on o gwiazdach muzyki, które powróciły z zawodowego niebytu i znowu odnoszą niemałe sukcesy, a także zagra ich największe przeboje.

W PONIEDZIAŁEK:

W lany poniedziałek , w audycji "Wszystko płynie" Piotr Jaworski odwiedzi Filtry Lindleya i słynne ujęcie wody na Wiśle w Warszawie - "Grubą Kaśkę". Od godz. 08:00 do 12:00 będzie dzielił się ze słuchaczami relacją z niesamowitej podróży podziemiami miasta, na co dzień niedostępnymi dla mieszkańców i opowie m.in. o tym skąd w naszych kranach bierze się woda i co mają z tym wspólnego... małże.

Od godz. 12:00 do 16:00 Jerzy "Elvis" Telesiński zaprosi słuchaczy na audycję "Siedem grzechów głównych", w której przybliży sylwetki największych grzeszników wśród gwiazd muzyki.

WESOŁYCH ŚWIĄT ZŁOTKA!

Redakcja

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!