Majówka z Radiem Złote Przeboje!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ramówkę na długi majowy weekend. W Święto Pracy posłuchacie opowieści o najciekawszych zawodach świata, w Dniu Flagi dowiecie się więcej o muzycznych barwach, a w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja poznacie przełomowe wynalazki Polaków. Dodatkowo przez całą majówkę będziecie mogli wygrać zestawy do karaoke w konkursie Marcina Prokopa.

1 MAJA

Od godz. 8:00 Kuba Mędrzycki będzie opowiadał o najdziwniejszych, najbardziej nietypowych i spektakularnych zawodach na świecie. W programie "Zawodowcy w Radiu Złote Przeboje" przybliży zajęcia takie jak fotograf i opiekun wyspy na Pacyfiku czy treser żurawi.

Od godz. 12:00 w audycji "Ważny głos w Radiu Złote Przeboje" Jerzy "Elvis" Telesiński porozmawia z legendarnymi polskimi głosami, m.in. Tomaszem Knapikiem i Jarosławem Boberkiem.

Na wieczorne "Piosenki kontrolowane w Radiu Złote Przeboje" zaprosi słuchaczy Tomasz Brhel, który w godz. 16:00 - 20:00 porozmawia z gwiazdami, które musiały walczyć o swoje piosenki z cenzurą.

2 MAJA

We wtorkowy poranek, 2 maja na wiosenne leniuchowanie zaprosi słuchaczy Katarzyna Dowbor , którą w jej ogrodzie odwiedzi Piotr Jaworski.

Od godz. 12:00 w audycji "A w sercu ciągle maj!" Agnieszka Kasprzyk opowie o największych miłościach, najgorętszych romansach i stałych związkach w show biznesie.

Od godz. 16:00 w Dniu Flagi pojawi się program "Kolorowy Świat w Radiu Złote Przeboje" , czyli audycja Jarosława Budnika o wszystkim, co kolorowe. Jarek opowie o najważniejszych barwach w muzyce, różnokolorowych włosach gwiazd i kolorze roku Pantone.

3 MAJA

Od godz. 8:00 Tomasz Brhel porozmawiał o języku polskim z vlogerką Pauliną Mikułą .

W południe na audycję "Taaaka sztuka w Radiu Złote Przeboje" zaprosi słuchaczy Jerzy "Elvis" Telesiński, który zaprezentuje niezwykłe wydarzenia sceniczne, największe koncerty i rekordowe sprzedaże płyt.

Od godz. 16:00 na audycję "Dobre bo Polskie w Radiu Złote Przeboje" . Piotr Jaworski będzie opowiadał o wynalazkach i niezwykłych, mniej znanych odkryciach, których dokonali Polacy.

"Śpiewnik Marcina Prokopa"

Od poniedziałku do środy, od godz. 20:00 do północy czekać będzie na Was wyjątkowo konkursowy program. W programie, który poprowadzą zamiennie Wojtek Babiarczyk i Kuba Mędrzycki do wygrania będą zestawy karaoke. Waszym zadaniem będzie odgadnąć jaką piosenkę nuci Marcin Prokop.

UDANEJ MAJÓWKI, OCZYWIŚCIE Z RADIEM ZŁOTE PRZEBOJE!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!