Finał akcji "Szafa Otwara" w Białystoku za nami! [GALERIA]

W ostatni weekend w centrum handlowym Atrium Biała w Białymstoku odbył się czwarty finał akcji Szafa Otwarta z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. W finale konkursu "Drugie Życie Dobrych Rzeczy" wygrała Pani Alicja z Białegostoku!

Finał akcji odbył się 23 kwietnia. W Białymstoku nie zabrakło ambasadorki akcji - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dzięki wielkiemu sercu  i zaangażowaniu Białostoczan, udało się zebrać rekordowe 4065 sztuk dobrych ubrań, które zaraz po finale zostały przekazane do dwóch lokalnych organizacji: ELEOS - Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Białostocko-Gdańskiej oraz do Stowarzyszenia Kontakt Miast Białystok-Eindhoven.

Pięciu finalistów miało za zadanie przygotować jak najbardziej funkcjonalną stylizację, korzystając z wybranych sklepów w Atrium Biała, które były partnerem wydarzenia. Stylizację, która ma służyć na wiele okazji. Stawką finału była nagroda główna - karta prezentowa o wartości 3000 złotych na zakupy w Atrium Biała . Na pozostałych finalistów czekały nagrody w postaci kart prezentowych o wartości 500 złotych.

Jury w składzie Małgorzaty Rozenek-Majdan, stylistki Sandry Borowieckiej i Ewy Nierzwickiej, blogera Łukasza Podlńskiego oraz przedstawiciela Atrium Biała - Pani Justyny Doroszkiewicz jednogłośnie wybrali zwycięzcę - Panią Alicję Adamską, która pokazała, że wiek nie stwarza żadnych barier i zaskoczyła wszystkich kreatywnością!

Jeśli jeszcze nie zdążyliście oddać swoich ubrań w ramach akcji SZAFA OTWARTA, będzie na to jeszcze szansa! Szafa Otwarta jest w trasie po Polsce i będzie sukcesywnie odwiedzać wybrane centra handlowe ATRIUM, które uczestniczą w tegorocznej trasie Szafy Otwartej.

Już 14 maja widzimy się w Warszawie w Atrium Promenada, a kolejnymi centrami będą Atrium Copernicus w Toruniu (21 maja), Atrium Kasztanowa w Pile (3 czerwca) oraz Focus w Bydgoszczy (11 czerwca).

ZAPRASZAMY

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!