Finał akcji "Szafa Otwarta" już 14 maja w Warszawie!

Przyjdź do Atrium Promenada w Warszawie w dniach 9 - 14 maja! Weź udział w konkursie Drugie Życie Dobrych Rzeczy i wygraj nawet 3000 zł!

Po sukcesie IV edycji w Białymstoku, akcja "Szafa Otwarta" zawita na finale w Atrium Promenada w Warszawie!

To właśnie tu przyjedzie Szafa Otwarta, do której w dniach 9 - 14 maja możecie oddać swoje dobre, ale nieużywane już rzeczy i nadać im drugie życie. Oprócz tego możecie wziąć udział w wyjątkowym konkursie towarzyszącym akcji i wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Atrium Promenada.

Co należy zrobić?

Wystarczy, że znajdziesz w swojej szafie ubranie w dobrym stanie, które przestało Ci służyć, zrobisz sobie z nim zdjęcie, które następnie zamieścisz w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Atrium Promenada wraz z hashtagami #SzafaOtwarta i #AtriumPromenada i krótką historią tej rzeczy.

Autorzy pięciu najciekawszych zgłoszeń spotkają się podczas wielkiego finału 14 maja by zawalczyć o nagrodę główną w postaci karty prezentowej o wartości 3000 zł do wydania na zakupy w Atrium Promenada, pozostała czwórka dostanie karty prezentowe w wysokości 500 zł.

Finał odbędzie się z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, ambasadorki akcji i przewodniczącej Jury, które składa się również z przedstawiciela centrum handlowego, naszej stylistki Iwony Skrzypczak oraz uznanego blogera Łukasza Podlińskiego - oboje tego dnia będą specjalnie dla Was by opowiadać o zarządzaniu garderobą i tajnikach stylizacji.

Dzięki akcji Szafa Otwarta zrobisz porządki w swojej szafie, pomożesz innym przekazując swoje rzeczy i możesz zostać zwycięzcą w konkursie Drugie Życie Dobrych Rzeczy!

Na Wasze zdjęcia i historie czekamy do 11 maja. Powodzenia!

Więcej informacji na stronie www.szafaotwarta.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!