Premiera spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem"!

6 czerwca w Teatrze IMKA w Warszawie odbyła się długo wyczekiwana premiera spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem". Na scenie zobaczycie plejadę gwiazd, m.in. Annę Muchę, Edytę Herbuś i Michała Sitarskiego!

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich. Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się         pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Musicie przekonać się sami!

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera.Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. plakat

Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Anna Korcz / Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus i Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji.

Przedstawienie grane gościnnie w Teatrze IMKA u Tomasza Karolaka w Warszawie. Najbliższy spektakl już 11 czerwca!

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!