3 urodziny DoubleTree by Hilton w towarzystwie gwiazd! [GALERIA]

Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw świętował swoje 3 Urodziny. W zielonym ogrodzie hotelu goście razem z gwiazdami mogli celebrować również Międzynarodowy Dzień Jogi. Wydarzenie było skierowane do wszystkich osób, które cenią sobie aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu i chcą się zrelaksować przy filiżance egzotycznej herbaty.

Doświadczeni instruktorzy razem z gwiazdami zafascynowanymi kulturą wschodu poprowadzili zajęcia z jogi, 3/4 dance w rytmie walca oraz body ART. Dla osób, które preferowały mniej aktywny sposób spędzania wolnego czasu, zorganizowane zostały warsztaty z parzenia herbaty.

Goście mogli skosztować smacznych dań oraz zrelaksować się popijając aromatyczne herbaty na bazie ziołowych mieszanek. Wydarzenie poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna .

Anna Mucha , która doskonale wie jak ważna jest chwila relaksu i wyciszenia w aktywnym życiu zawodowym, była gościem specjalnym urodzinowego spotkania. Miłośnik filozofii wschodu i yerba matte czerpiący nieustannie inspiracje ze swoich podróży - DJ Adamus, również aktywnie spędzał czas w zielonym ogrodzie.

Goście zaśpiewali uroczyste sto lat z okazji urodzin hotelu. Wszyscy z uśmiechem na twarzy mogli opowiedzieć sobie o swoich wrażeniach przy smacznym i lekkim torcie. Pojawili się również inni, znani goście, którzy cenią zdrowy styl życia , w tym m.in. Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Dr Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Thirty Fashion, Anna Piszczałka, Mateusz Maga, Paulina Koziejowska, Klaudia Wiśniowska, Agnieszka Mrozińska, Misheel Jargalsaikhan, Marta Tomczak i Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady, na co dzień trenerka fitness) , a Wojtek Ezzat, finalista X Factor, wystąpił z pięknym recitalem przy akompaniamencie fortepianu.

Goście, którzy odwiedzili tego dnia Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw wylosowali wyjątkowe nagrody: vouchery na pobyt weekendowy z wyżywieniem, vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA, ekskluzywną biżuterię od Artelioni, wyśmienite herbaty od Five o'clock, niespodzianki od Image4you i weekend z Audi od Krotoski - Cichy Warszawa.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!