Trasa koncertowa "Romuald Lipko - Złote Przeboje" już we wrześniu!

Podczas koncertów "Romuald Lipko - Złote Przeboje" usłyszymy największe hity autorstwa Romualda Lipko w wykonaniu m. in. Izabeli Trojanowskiej i wokalisty Budki Suflera z początku lat 80. - Felicjana Andrzejczaka. Do grona artystów projektu i do udziału w trasie koncertowej dołączyła również Urszula.

Koncerty Romualda Lipko dają publiczności wyjątkową okazje, aby usłyszeć w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka kultowy już "Jolka, Jolka pamiętasz?", "Noc komety" oraz wcześniejsze przeboje Budki Suflera m.in. "Za ostatni grosz" czy "Nie wierz nigdy kobiecie" w jego wykonaniu.

Udział Urszuli w projekcie, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej i która również trwale zaznaczyła się w historii współpracy z Budką Suflera , dopełnia koncerty o takie przeboje jak: "Malinowy król", "Latawce, dmuchawce, wiatr", "Luz-blues, w niebie same dziury".

Podczas koncertów nie brakuje również takich przebojów jak: "Wszystko czego dziś chcę" oraz "Tyle samo prawd, ile kłamstw" i "Za darmo nic" w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej .

Na scenie uznanym artystom towarzyszą również młodzi wokaliści: Grzegorz Wilk , Ewa Szlachcic i Marta Świątek - Stanienda , którzy wykonują takie przeboje jak: "Takie tango", "Bal wszystkich świętych", "Aleja gwiazd", "Nic nie może wiecznie trwać".

Oto plan wrześniowych koncertów:

2 września 2017 - Wolbrom, Dni Miasta 15 września 2017 - Gdańsk (koncert zamknięty) z udziałem Urszuli 17 września 2017 - Kraków, Podgórska Jesień Kulturalna z udziałem Urszuli 24 września 2017 - Zamek Dubieck

Nowy zespół kompozytora pod nazwą Romuald Lipko Band powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym.

Dokładnie 5 grudnia 2016 roku premierę swą miał świąteczny album pt. "Pastorałki pod choinką, pod jemiołą" z udziałem plejady największych polskich gwiazd oraz młodych artystów. Następnie zespół wydał dwa nowe single "Kochaj mnie" w wykonaniu Grzegorza Wilka i "Nigdy nie patrz wstecz" z Martą Świątek - Staniendą.

Organizatorem trasy koncertowej "Romuald Lipko - Złote Przeboje" jest artCONNECTION music.

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!