VI Zlot Samochodów z lat 70. i nie tylko... odbędzie się 15 października 2017!

Przed nami już VI Zlot Samochodów z lat 70. i nie tylko, który przez ostatnie lata zyskał dużą przychylność uczestników i widzów. Zapraszamy Was na to niezwykłe wydarzenie!

Spotkanie miłośników starych aut będzie miało miejsce pod Hotelem Styl 70 przy DK1. Organizatorem imprezy jest ponownie Śląska Rodzina Syren oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie. 15 października 2017 r. o godzinie 11:00, jak co roku uczestnicy ruszą w trasę rajdu turystycznego z zagadkami, konkurencjami zręcznościowymi i zwiedzaniem. Na mecie pod Hotelem około godziny 14:00 odbędzie się prezentacja pojazdów i konkurencja finałowa oraz będzie też można podziwiać niezwykłe zabytki motoryzacji i zagłosować na najładniejszy samochód zlotu. Organizatorzy zapewniają, że ani przez chwilę nie będzie nudno!

Zlot samochodów pod Hotelem Styl 70 co roku gromadzi dziesiątki załóg, które przyjeżdżają nawet z dalekich krańców Polski, a także z zagranicy. Wśród uczestników znajdują się samochody, które coraz rzadziej mamy okazję oglądać na naszych drogach, a ich widok prawdziwie zapiera dech.

Na minionych zlotach można było podziwiać niezwykłe Syreny, poczciwe Maluchy i Duże Fiaty, Wartburgi, Trabanty, Moskwicze, Warszawy, Garbusy, Mercedesy, ale również takie perełki jak Caddilac, Jaguar, Chevrolet, Dodge czy Buick. Nie brakowało także Mercedesów, Volkswagenów, Citroenów oraz Toyoty. Lista marek samochodów, które dotychczas zaprezentowały się podczas zlotu jest naprawdę imponująca.  

Zlot jest imprezą, która przyciąga uwagę nie tylko posiadaczy starych aut . Jest to bowiem niezwykłe spotkanie wszystkich fanów motoryzacji i pasjonatów, dla których pojazdy sprzed lat to nie tylko samochody, ale prawdziwe wehikuły, opowiadające niezwykłe historie. To także świetna okazja, aby poznać szerzej historię motoryzacji i przekonać się, że auta z tamtych czasów - zgodnie z zapewnieniami ich właścicieli - naprawdę mają duszę.

Już wkrótce więcej szczegółów na temat programu imprezy oraz możliwość nadsyłania zgłoszeń. Na widzów jak zawsze czekać będzie niedzielna prezentacja samochodów pod hotelem i masa atrakcji. Aktualne informacje o na temat VI Zlotu samochodów z lat 70. będą na bieżąco aktualizowane na: rodzina.syren.pl oraz hotelstyl70.pl.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!