Gwiazdy Rocka w Gliwicach, czyli Sylwester 2017!

Przed nami wyjątkowa impreza, podczas której nie tylko pożegnamy Stary i przywitamy Nowy Rok, ale również będziemy mieli okazję doskonale się bawić przy Największych Przebojach Rockowych Polskich i Światowych Gwiazd.

Przed nami również Oficjalna Inauguracja obecności Wyjątkowego Programu Rozrywkowego: "GWIAZDY ROCKA" w Gliwicach.

W ramach realizacji Programu, Miasto Gliwice, jako Oficjalny Partner, stanie się na kilka miesięcy Stolicą Polskiego Rocka i Oficjalną Rezydencją Uczestników Programu i Łowców Talentów. Dlatego też oczywistym jest pomysł produkcji Sylwestra z Gwiazdami Rocka właśnie w Gliwicach.


Dla wszystkich Uczestników naszej Sylwestrowej Zabawy na Placu Krakowskim, która rozpocznie się oficjalnie o godz. 21:00, przygotowaliśmy:
- Mnóstwo Rozgrzewających Konkursów,
- Wyjątkowe Nagrody,
- Różnorodne Potrawy oferowane przez Najlepsze Food Trucki,
- Coś do Picia – w sam raz na zimową pogodę
oraz porcję Doskonałej Rockowej Muzyki.


Poza młodymi, zdolnymi artystami z Gliwic (wyłonionymi w specjalnej zabawie), którzy wykonają Największe Światowe Hity Rockowe, na scenie pojawi się Kultowy BIG CYC, który na rozpoczęcie obchodów 30-lecia wykona wszystkie swoje przeboje.
Całość poprowadzi Juror Programu "Gwiazdy Rocka" Krzysiek Ferdyn, a o oprawę muzyczną i zabawę po północy zadba DJ Przester czyli niezastąpiony w takich sytuacjach Michał GASZ.


Więcej informacji uzyskają Państwo pisząc na adres marta@papaart.pl

Gwiazdy RockaGwiazdy Rocka mat. prasoweSŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!