Ściągnij naszą aplikację i spotkaj się z Kelly Family!

Chcecie się z nami skontaktować? Teraz macie taką szansę! Wystarczy pobrać na smartfona naszą nową aplikację. Mamy też bardzo dobry powód żeby to zrobić!

Mikrofon Radia Złote Przeboje to nasza nowa, darmowa aplikacja na Wasz telefon. Za pomocą jednego przycisku możecie nagrać nam wiadomość, którą my błyskawicznie odsłuchujemy. Dzięki Mikrofonowi Radia Złote Przeboje macie szansę wyrazić swoje zdanie na temat audycji, brać udział w naszych zabawach i po prostu powiedzieć na co tylko macie ochotę.

Tym bardziej, że od dziś mamy dla Was wyjątkową nagrodę...

"Sometimes I wish I were an angel" - czy ten tekst Wam coś mówi? Pewnie, że tak! To Kelly Family , czyli amerykański zespół odpowiedzialny za takie hity jak wspomniany "An Angel", "I Can't Help Myself" czy "Fell In Love with an Alien".

Rodzina Kelly w końcu przyjedzie do Polski i da trzy koncerty - w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. Wszystkie w kwietniu 2018. Zanim opanuje Was niekontrolowana euforia, mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość. Kelly Family zawita do kraju nad Wisłą już w najbliższy czwartek - 11 stycznia. Powód? Członkowie zespołu spotkają się z fanami. Z kim konkretnie? To zależy już tylko od Was.

Jak wygrać podwójną wejściówkę na to wyjątkowe wydarzenie? Wystarczą trzy kroki.

            1. Ściągnij aplikację Mikrofon Radia Złote Przeboje.

            2. Zarejestruj się.

            3. Zaśpiewaj swój ulubiony przebój Kelly Family i wyślij do redakcji Radia Złote Przeboje.

Tylko tyle i aż tyle. W środę 10 stycznia 2018 wyłonimy szczęśliwego zwycięzcę.

Ważne: Pamiętajcie żeby w opisie nagrania dodać swój numer telefonu i adres!

Nie ma na co czekać. Jeśli nie wiecie jak ściągnąć naszą aplikację, stworzyliśmy dla Was krótką instrukcję . Powodzenia!

Kelly FamilyKelly Family materiały prasowe materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!