Wielkie serce zespołu Scorpions!

Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy trafiło wyjątkowe zdjęcie Scorpions z autografami! Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów legend rocka, którzy za nieco ponad pół roku wybiorą się na koncert w łódzkiej Atlas Arenie...

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , w tym roku pod hasłem "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W szczególny sposób zachęcamy do wzięcia udziału i licytowania niezwykłych pamiątek, ponieważ w akcję włączyli się światowej sławy artyści.

1 grudnia 2017 w ERGO Arenie przed koncertem zespołu Scorpions miała miejsce wyjątkowa chwila! Muzycy legendarnego zespołu złożyli swoje autografy na stylizowanym zdjęciu o rozmiarach około 50 cm na 120 cm. Następnie Dariusz Michalczewski odkupił od twórcy obraz i przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy od początku wiedzieli, że fotografia trafi na aukcję fundacji Jurka Owsiaka .

 

To nie pierwszy raz, kiedy Scorpions włącza się w szczytne przedsięwzięcia w naszym kraju. W grudniu 2017 roku przekazali bilety na swój najbliższy polski koncert stypendystom i wolontariuszom Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje kolejny koncert w Polsce, powiedział:

To dla nas ogromy zaszczyt i przyjemność, że również mogliśmy uczestniczyć w chwili, kiedy Klaus, Rudolf, Matthias, Mikkey i Paweł składali swe podpisy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi ze współpracy z zespołem. Scorpions po raz kolejny udowodnił, że Polska to nie tylko kolejny przystanek na trasie koncertowej, ale coś znacznie więcej!

Scorpions wystąpi 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Scorpions wystąpi w Polsce w 2018 rokuScorpions wystąpi w Polsce w 2018 roku materiały prasowe materiały prasowe

Aukcję charytatywną znajdziecie pod tym adresem .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!