OMD wystąpi w Warszawie już w lutym 2018!

Pionierzy synth-popu OMD z materiałem z nowej, 13. płyty i największymi przebojami wystąpią 11 lutego 2018 r. w Progresji!

Po zakończonej sukcesem w 2017r. brytyjskiej i europejskiej trasie OMD rusza kolejny raz w drogę w 2018 roku. Nowa trasa odnosi się do korzeni, czyli pierwszych koncertów z 1978 roku. I choć starego Winstona zastąpili nowym sprzętem, to pozostała energia starych przebojów, które też usłyszymy na scenie m. in. "Enola Gay", "Maid of Orleans", "Souvenir" i wiele innych.

Najnowszy album duetu zatytułowany "The Punishment of Luxury" jest tęskną nostalgią i romantycznym wspomnieniem poprzednich wydawnictw. Wszystkie piosenki zostały w pełni stworzone przez OMD. Teksty, muzyka i mix są w całości dziełem duetu Paul Humphreys i Andy McCluskey . Basista opowiedział o brzmieniu ich najnowszej płyty:

Na tym albumie udało się stworzyć naprawdę piękne rzeczy z dźwięków i powtarzających się wzorców. Problem z nami polega na tym, że jakoś nie możemy się powstrzymać przed tworzeniem chwytliwych melodii!

Album wziął swoją nazwę od obrazu włoskiego malarza Giovaniego Segantiniego z 1891 r. i zawiera całą gamę odcieni muzycznych od kraftwerkowych "Isotype" i "Robot Man" przez nostalgiczne ballady "One More Time" i "The View From Here", po utwory będące bardziej w starym stylu OMD, takie jak "Kiss Kiss Kiss Bang Bang Bang".

OMDOMD materiały prasowe materiały prasowe

Bilety w cenie 149 z dostępne są na stronach www.goout.net , www.progresja.com, www.fource.pl, www.eventim.pl i we wszystkich Empikach.

Radio Złote Przeboje objęło patronat nad tym wydarzeniem.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!