Sylwia Grzeszczak zagra walentynkowy koncert w Szczecinie!

Radio Złote Przeboje i Netto Arena zapraszają na Koncert Walentynkowy 2018. Gwiazdą wieczoru będzie obdarzona jednym z najlepszych głosów w Polsce - Sylwia Grzeszczak.

Magiczny koncert, konkursy dla zakochanych i atrakcyjne nagrody - właśnie to czeka na Was już 14 lutego 2018 r. w Netto Arenie. Walentynkowy koncert Sylwii Grzeszczak to idealny prezent nie tylko dla zakochanych...

Każdemu zdarza się stracić poczucie czasu, zachęcamy więc do udziału w naszym facebookowym wydarzeniu, dzięki któremu nie zapomnicie, że 14 lutego 2018 o godzinie 19:00 czeka Was wyjątkowy moment... :)

screen z FB

Sylwia Grzeszczak wydała cztery albumy studyjne - we współpracy z Liberem "Ona i on" i solo: "Sen O Przyszłości", "Komponując siebie" oraz "Tamta dziewczyna". "Sen o przyszłości" i "Komponując siebie" uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. "Tamta dziewczyna" uzyskała status podwójnego diamentu.

Większość wydanych przez Sylwię singli stało się przebojami, m.in. "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości", "Pożyczony", "Księżniczka" i "Tamta dziewczyna". Piosenki te zajmowały 1. miejsce na liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych - czyli liście AirPlay.

W 2016 roku odbyła się premiera filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" , do którego Sylwia Grzeszczak skomponowała muzykę.

Wszystkie przeboje usłyszycie już 14 lutego 2018 w Netto Arenie! Bilety kupicie na stronie arenaszczecin.pl .

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!