Priscilla Presley w Polsce! Artystka poprowadzi show "Elvis Presley Live in Concert"

Modelka, aktorka, producentka i niekwestionowana ikona już 7 czerwca zaprezentuje największe przeboje swojego ukochanego. Dzięki nowej technologii Elvis Presley "wystąpi" na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock'n'rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. "Elvis Presley Live in Concert" z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety wciąż dostępne!

Na kształt show "Elvis Presley? Live in Concert" wpłynęły dwa orkiestrowe albumy "If I Can Dream" i "Wonder Of You". Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę.

- Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo - zauważa Priscilla Presley.

'Elvis Presley Live in Concert''Elvis Presley Live in Concert'  mat. prasowe

Oto przedsmak czerwcowego show:

 

Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej "Elvis Presley? Live in Concert", w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock'n'rolla wystąpił w legendarnym "68 Comeback Special". Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Polska publiczność usłyszy piosenki Elvisa już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach.

Elvis Presley Live in Concert, Europa 2018 | Kraków 7 czerwca 2018, godz. 19:30 TAURON Arena Kraków

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!