Zapraszamy na Tydzień Otwarty w salonach Hyundai!

Już od 5 do 10 marca 2018 będziecie mogli poznać i przetestować nowy model KONA!
Dopasuj Hyundaia KONA do Twojego stylu. Wybierz kolor dachu, sportowe aluminiowe felgi, kolor wnętrza oraz odważny kolor nadwozia taki jak Blue Lagoon lub Acid Yellow. Odważ się być inny!
 

Nowy model KONA został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o ludziach prowadzących aktywny styl życia, z dbałością o bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerów.

Lista systemów zwiększających bezpieczeństwo obejmuje m.in. opracowany przez Hyundaia system autonomicznego hamowania awaryjnego wraz z funkcją wykrywania pieszych, funkcję wykrywania obiektów w martwym polu widzenia kierowcy, system ostrzegania o ruchu poprzecznym, asystenta utrzymywania pasa ruchu, system kontroli poziomu uwagi kierowcy, statyczne doświetlenie zakrętów oraz automatyczne światła drogowe.

Przyjrzyjmy mu się bliżej!

DESIGN

KONA stanowi unikalną propozycję w swoim segmencie dzięki DNA prawdziwego SUV-a, bogatemu wyposażeniu oraz progresywnej stylistyce.

KONA to nowy SUV marki Hyundai, który wyróżnia się smukłą sylwetką o ostro zarysowanych konturach, z podwójnymi reflektorami w technologii LED. Uwagę zawraca także dwukolorowe lakierowanie dachu.

PROJEKT WNĘTRZA

Wnętrze nowego Hyundaia KONA jest kontynuacja zewnętrznej stylistyki nadwozia. Uwagę zwracają gładko zaprojektowane powierzchnie w górnej części tablicy rozdzielczej.

Dzięki kontrastującemu przeszyciu na fotelach i kole kierownicy oraz akcentom stylistycznym wokół wylotów nawiewu, wnętrze nabiera przyjemnego, a jednocześnie awangardowego charakteru.

KONAKONA materiały prasowe materiały prasowe

OSIĄGI

Całkowicie nowy model KONA będzie oferowany z gamą turbodoładowanych silników efektywnie korzystających ze stosunkowo niewielkiej pojemności skokowej, co pozwoliło uzyskać wyższą sprawność energetyczną i jednocześnie zwiększyć dynamikę jazdy.

Hyundai KONA jest rasowym SUV-em, z napędem na cztery koła, 7-stopniową dwusprzęgłową skrzynią biegów oraz najnowszymi jednostkami napędowymi - od silników benzynowych z turbodoładowaniem po silniki wysokoprężne najnowszej generacji.

KONAKONA materiały prasowe materiały prasowe

SKOMUNIKOWANY I BEZPIECZNY

Po raz pierwszy w samochodzie marki Hyundai pojawia się modułowy wyświetlacz przezierny (HUD), dysponujący wiodącymi w swojej klasie parametrami luminancji, wyświetlający informacje istotne podczas prowadzenia samochodu bezpośrednio na linii wzroku kierowcy.

Radioodtwarzacz z funkcją Display Audio - kolejna nowość w samochodach Hyundai, umożliwia, za pośrednictwem 7-calowego wyświetlacza, łączność z urządzeniami zewnętrznymi i słuchanie muzyki przy wykorzystaniu systemów Apple CarPlay oraz Android Auto.

Nowy, wiodącej klasy system nagłośnienia firmy Krell, wyposażony w osiem głośników, zapewnia wszystkim pasażerom wysoką jakość odbioru dźwięku.

Hyundai KONA jest wyposażony w liczne układy bezpieczeństwa czynnego , łącznie z systemem autonomicznego hamowania awaryjnego wraz z funkcją wykrywania pieszych.

Hyundai jest jedynym producentem, który samodzielnie wytwarza stal do produkcji swoich samochodów. Lekka konstrukcja nadwozia samochodu przyczynia się do poprawy właściwości jezdnych oraz bezpieczeństwa pasażerów, dzięki zastosowaniu stali o podwyższonej wytrzymałości

KONAKONA materiały prasowe materiały prasowe

Thomas A. Schmid , Dyrektor (CEO) Hyundai Motor Europe powiedział czym wyróżnia się KONA na tle innych aut.

Zupełnie nowy Hyundai KONA to nie tylko kolejny samochód w dobrze znanej i cenionej na rynku gamie modeli segmentu SUV - to jednocześnie ważny krok dla Hyundaia na drodze do osiągniecia celu, jakim jest uzyskanie do 2021 roku statusu pierwszej azjatyckiej marki samochodowej w Europie. Dzięki genom prawdziwego SUV-a, a także progresywnej stylistyce oraz bogatemu wyposażeniu, Hyundai KONA doskonale wpasowuje się w styl życia nowoczesnych klientów.

KONAKONA materiały prasowe materiały prasowe

Tydzień Otwarty w salonach Hyundai już od 5 do 10 marca 2018 r.! ZAPRASZAMY! :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!