Koncerty "Gdybym Był Bogaczem" w Warszawie i Krakowie

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenia. Bilety na koncerty Teatru Narodowego Opery i Baletu z Odessy do wygrania na antenie Radia Złote Przeboje!

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie.

Koncert 'Gdybym Był Bogaczem' w WarszawieKoncert 'Gdybym Był Bogaczem' w Warszawie materiały prasowe materiały prasowe

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo-musicalowej" , którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50-osobowy skład artystyczny.

Koncert 'Gdybym Był Bogaczem' w KrakowieKoncert 'Gdybym Był Bogaczem' w Krakowie materiały prasowe materiały prasowe

W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu , na której nie może Państwa zabraknąć!

Koncert 'Gdybym Był Bogaczem' w Warszawie i KrakowieKoncert 'Gdybym Był Bogaczem' w Warszawie i Krakowie materiały prasowe materiały prasowe

Polecamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!