"Zawód: Mama" w City Point z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Mamy Centrum handlowo-rozrywkowe City Point zaprasza w dniu 26 maja na niecodzienne wydarzenie - akcję "Zawód: Mama".

– Chcemy, by w tym szczególnym dniu mamy miały szansę poczuć się naprawdę wyjątkowo! To będzie ich czas – na zakupy i przyjemności. Będą mogły skorzystać z porad fachowców, spotkać się z innymi mamami, wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym, a także otrzymać markowe prezenty - mówi Sylwia Ptasińska z City Point.

W dniu 26 maja między 15:00 a 18:00 każda klientka centrum będąca mamą będzie mogła bezpłatnie skorzystać w City Point z porad specjalistów. Wśród nich znajdzie się psycholog, położne i doradczynie laktacyjne, instruktorki fitness, chustonoszenia oraz „BuggyGym”. Dziećmi w tym czasie zajmą się dietetyczka i instruktorki fitness, które poprowadzą warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia ruchowe.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Mama w obiektywie” tyskiej fotografki Anny Bindy, na której zobaczymy karmiące mamy sfotografowane w ramach działań Fundacji „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”. Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca. Uroczyste otwarcie przez autorkę i spotkanie z bohaterkami zdjęć odbędzie się 26 maja o godzinie 15:00.

W dniach 7-26 maja w City Point trwał będzie konkurs dla mam, w którym do wygrania jest damska biżuteria ufundowana przez markę YES oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez innych Partnerów akcji. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie zakupów w City Point za kwotę określoną w regulaminie i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Finał i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 26 maja o godzinie 18:30.

Partnerami akcji jest biżuteria YES, Anna Binda Fotografia, Agnieszka Kuc właścicielka klubu „Profitness Tychy”, Danuta Ficek właścicielka „Zachustowanego Zakątka”, Marta Kliś i Dominika Smolińska ze Szkoły Rodzenia „Bociek”, Katarzyna Wrzos „Dobry Dietetyk”, Agata Leśkiewicz prowadząca zajęcia „Buggy Gym” w Tychach oraz sklep i fundacja „JemyEko.pl”.

Dzień MatkiDzień Matki Materiały Prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!