Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim w Dolinie Charlotty

Dolina Charlotty Resort & SPA i Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Słupsku informuje, że 15-16.09.2018 organizuje zawody o tytuł "Mistrza Polski w Trójboju Wędkarskim 2018". Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin zdobędą tytuł "Mistrz Doliny Charlotty 2018".

Termin zgłoszeń udziału w zawodach upływa w dniu 13.09.2018 r., po tym czasie zgłoszenia nie będą przyjmowane - ze względu na ograniczoną ilość miejsc do 50 - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody zostaną rozegrane w trzech dyscyplinach: spławikowa, spinningowa i rzutowa. Nagradzane będą rozgrywki w poszczególnych dyscyplinach oraz w klasyfikacji łącznej. W przypadku tej samej ilości punktów Komisja Sędziowska uwzględni:

- Dyscyplina rzutowa: przy równej liczbie punktów decyduje większą liczba "10".

- Spinning: przy równej liczbie punktów decyduje: najdłuższa ryba.

- W klasyfikacji ogólnej: przy równej liczbie punktów sektorowych decydują punkty za długość ryb/najdłuższa ryba.

Opłata startowa wynosi 100 zł. W ramach opłaty startowej zawarte są: puchary, dyplomy, nagrody, posiłek dla zawodników, opłata dla sędziów i inne koszty organizacyjne.

Łowiskami będą stawy w Dolinie Charlotty. Ryby występujące w łowisku: karp, leszcz, karaś, szczupak, okoń, płoć.

Zasady rozgrywania zawodów – zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej  na żywej rybie, w dyscyplinach: spławikowej, spinningowej. W rzutowej na skishu oraz tarczy arenberga. obowiązuje punktacja w spławikowej wagowa, w spinningowej długościowa, w rzutowej łącznie skish z arenbergiem.

Zdobywcy miejsc I-VI w klasyfikacji generalnej otrzymają nagrody o wartości:

 I miejsce: 2000zł

II miejsce: 1500zł

III miejsce: 1000zł

IV miejsce: 800zł

V miejsce: 600zł

VI miejsce: 400zł

Zdobywcy miejsc I-III w poszczególnych dyscyplinach otrzymają:

I miejsce: 1000zł

II miejsce: 750zł

III miejsce: 500zł

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim w Dolinie CharlottyMistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim w Dolinie Charlotty materiały prasowe

Polecamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!