Spektakl "Gdybym Był Bogaczem" już w październiku 2018 we Wrocławiu!

Artyści z Odessy przyjeżdżają do Polski z nowym programem. Już 3 października 2018 r. będziecie mieli okazję wygrać bilety na spektakl. Wystarczy słuchać Radia Złote Przeboje!

Śpiewacy z Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy zawiadamiają "Brunetki, blondynki", że "Gdybym był bogaczem", to "Be my love". Panie mogą odpowiedzieć wówczas, że "Usta milczą, dusza śpiewa", choć czasem wychodzi z tego aria ze śmiechem... Kiedy jednak obiecają "Przetańczyć całą noc", soliści westchną "Ach, kobietki" i "Jaka noc księżycowa", a potem pochłoną ich "Oczy czarne", zaś na końcu obie strony oświadczą sobie "Time To Say Goodbye".

A poza tym - mnóstwo humoru, wspaniałych głosów, werwa taneczna wzbogacona cudownymi strojami oraz tańcem baletu i znakomita orkiestra - czyli czegóż chcieć więcej?

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.

Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Narodowy Teatr Opery i Baletu z OdessyNarodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy materiały prasowe

9.10.2018 r., godz. 19.00
TEATR POLSKI, ul. G. Zapolskiej 3, Wrocław
Patronat honorowy objęła Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej

Bilety do nabycia: kasa Teatru tel.: (71) 316 07 80, salony EMPIK, PWN Księgarnie,
salony RIFF oraz KSIĄŻNICA POLSKA

Online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl
ORGANIZATOR: tel. 665 277 377, 61 424 28 24

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!