Zapraszamy na koncert "Wilki Akustycznie" w Warszawie!

Zespół Wilki w zeszłym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertową z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich.

Wilki Akustycznie 2018, to zupełnie nowy projekt zespołu oraz muzyków OSG, zawierający największe przeboje w nowych aranżacjach, wzbogacone między innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby.

Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i dyrygent Andrzej Szczypiorski. Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej "Power Off" zespołu Coma.

Koncert poprowadzi Monika Gawlińska.

Robert Gawliński opowiedział o tym, dlaczego zespół zdecydował się na zagranie tak wyjątkowej trasy koncertowej...

Zwykle gramy wielkie plenerowe koncerty, podczas których publiczność oczekuje piosenek, przy których można poskakać, wyszaleć się. Lubimy tą energię i chętnie bierzemy udział w takich imprezach, ale brakuje mi takiego bliskiego kontaktu z ludźmi, kiedy mogę spojrzeć w oczy swoim fanom. Wielu z nich pytało mnie kiedy zagramy koncerty biletowane, na które przyjdą wyłącznie ci, którzy chcą posłuchać Wilków, więc pomyślałem że to dobry moment. Jeszcze w latach 90. nagraliśmy płytę akustyczna, pod tytułem Acousticus Rockus, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, później zostaliśmy zaproszeni do koncertu MTV Unplugged, więc powrót do akustycznych brzmień jest jak najbardziej naturalnym procesem.

Wilki Akustycznie w Warszawie

Klub Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

20.01.2019 r.

godz. 20:00

Bilety Siedzące 99-139 PLN

Pozostałe koncerty:

14.02.2019 Wilki Akustycznie w Szczecinie

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!