Zapraszamy na koncerty Rockowa ATMASFERA z Patrycją Markowską!

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski oraz Artur Gadowski wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą - to ich usłyszycie na trzech koncertach z cyklu Rockowa ATMASFERA.

Rockowa ATMASFERA już na stałe wpisała się w nasz koncertowy kalendarz i nie wyobrażamy sobie, by znów nie podarować Państwu wyjątkowych, dynamicznych rockowych dźwięków. Tym bardziej, że naszą bohaterką będzie artystka wyjątkowa, a towarzyszący jej goście od lat stanowią o sile muzyki gitarowej w Polsce.

Patrycja Markowska, to niewątpliwie jedna z najwspanialszych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Z jednej z strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej „koncertowy szał” i rock'n’rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarowuje nas utworami tak delikatnymi jak "Deszcz", "Kilka prostych prawd" czy "Świat się pomylił", ale dostarcza też prawdziwie rockowych petard: "Nanana", "Jeszcze raz", "Dzień za dniem".

Zatem podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje nam się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) oraz Artura Gadowskiego wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą.

Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej piosenki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i Iry spokojnie zapełniłaby co najmniej kilka koncertów. Ale przede wszystkim ich duety z Patrycją Markowską m.in. "Kołysanka" czy "Ocean" zdobyły ogromną popularność, a styczniowy koncert tego składu na warszawskim Torwarze pokazał jak wspaniale czują się razem na scenie.

Nie zabraknie piosenek z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, będą niepowtarzalne duety, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy.

A przede wszystkim wierzymy, że i Państwo będą z nami podczas kolejnej Rockowej Atmasfery – muzycznej uczty na najwyższych poziomie, którą gwarantuje Patrycja Markowska i jej goście.

UWAGA!
W związku z żałobą narodową informujemy, że koncert „Rockowa ATMASFERA Patrycja Markowska + goście” zaplanowany na 15 stycznia w ERGO ARENIE, został przełożony na termin 16 lutego 2019 r. godz. 19:00.

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!