Niezapomniane święta z Radiem Złote Przeboje!

Na nadchodzące Boże Narodzenie przygotowaliśmy świąteczne propozycje antenowe dla Słuchaczy. Zapraszamy Was do wspólnego kolędowania, a w specjalnych programach przedstawimy ciekawe świąteczne zwyczaje oraz wspomnienia znanych i lubianych gwiazd o ich niezapomnianych świętach.

Jak co roku Radio Złote Przeboje rozpocznie świętowanie od "Wieczoru kolęd". W Wigilię, 24 grudnia br. od 16:00 do północy na antenie pojawią się najpiękniejsze polskie kolędy i życzenia słuchaczy oraz gwiazd.

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia redakcja odwiedzi Polaków obchodzących Boże Narodzenie w najdalszych zakątkach świata, m.in. w Tokio i Toronto. Audycję "Święta bez granic", nadawaną w godz. od 10:00 do 14:00, poprowadzi Tomasz Florkiewicz.

Od 14:00 do 18:00 na wspólne kolędowanie z zespołem Enej zaprosi słuchaczy Kamil Baleja - dzięki jego gościom będzie można usłyszeć wyjątkowe polskie kolędy w nieco innym wykonaniu niż zwykle.

Natomiast w godz. 18:00 - 22:00 na antenie pojawi się "Druga gwiazdka". W swoim programie Kuba Mędrzycki przedstawi historię gwiazd muzyki, które stały się sławne mimo, że zaczynały jako bohaterowie drugiego planu, jak np. Phil Collins, który był perkusistą, a dziś jest uznanym wokalistą.

W drugi dzień świąt, 26 grudnia Jerzy Telesiński w audycji "Przy świątecznym stole" (od 10:00 do 14:00) przyjrzy się - z przymrużeniem oka - naszym świątecznym zwyczajom, tematom rozmów przy stole i prezentom, które przynajmniej raz w życiu każdy z nas dostał.

W godz. od 14:00 do 18:00 Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy na program "Niezapomniane święta". O wyjątkowych świątecznych chwilach opowiedzą w nim m.in. Kasia Stankiewicz, Piotr Kupicha i Ewa Kasprzyk.

Dzień zakończy audycja Tomasza Brhela "Narodziny gwiazd" (na antenie w godz. 18:00 do 22:00). Będzie to okazja do przyjrzenia się historiom gwiazd muzyki i filmu, które sławę osiągnęły dzięki przypadkowi.

Do usłyszenia!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!