Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej "Piękna Mama" !

Już po raz czwarty w Lublinie fundacja "Gdy liczy się czas" ma przyjemność organizować akcję "Piękna Mama" w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

W tym roku akcja odbędzie się 8 marca 2019 roku w godzinach od 13:00 do 16:00 w korytarzu przy bocznym wejściu do szpitala (poziom "0" przy oddziale rehabilitacji).

To wyjątkowy dzień, w którym mamy dzieci z oddziałów onkologii, rehabilitacji, a także mamy i dzieci po leczeniu onkologicznym, mają czas, by poczuć się piękne, zadbane i po prostu szczęśliwe. W tym dniu grupa fantastycznych usługodawców-ochotników, złożona z fryzjerów, wizażystek, stylistek paznokci, terapeuty, stylisty, kolorysty, masażysty i fizjoterapeuty przywróci błysk w smutnych na co dzień matczynych oczach.

'Piękna Mama' w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie'Piękna Mama' w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie materiały prasowe

"Piękna.." to chwila wytchnienia, ukojenia i relaksu dla mam, ale, co pokazały nam poprzednie edycje, również przywrócenie uśmiechu na dziecięcych twarzach. Fundacja "Gdy liczy się czas" nie raz miała przykłady realizacji w praktyce powiedzenia "Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko". Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem #mamymoc oraz #siłajestkobietą. Chcą pokazać mamom, że są piękne, silne i wszystko zwyciężą swoją miłością.

Ambasadorem akcji w tym roku jest Zastępca Prezydenta Miasta Lublin – Pani Beta Stepaniuk-Kuśmierzak.

'Piękna Mama' w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie'Piękna Mama' w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie materiały prasowe

Polecamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!