Zapraszamy na Polską Noc Kabaretową 2020!

Polecamy
10.02.2020 10:39
Polska Noc Kabaretowa 2020

Polska Noc Kabaretowa 2020 (Materiały prasowe)

To będzie najśmieszniejsza podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2020 wyruszycie w poszukiwaniu humoru świata.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera tysiące fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Wybraliśmy dla Was najmocniejszy, a przede wszystkim sprawdzony skład, który zaskoczy wszystkich ogromem premierowych skeczy.

Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

POLSKA NOC KABARETOWA 2020:

6.03.2020 Gdańsk Ergo Arena godz. 20:00

7.03.2020 Łódź Atlas Arena godz. 19:00

13.03.2020 Kraków Tauron Arena godz. 19:00

15.03.2020 Wrocław Hala Stulecia godz. 17.00

Na scenie zaprezentują się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret K2 oraz Kabaret Skeczów Męczących.

Więcej informacji oraz pełny terminarz znajdziecie na stronie www.polskanockabaretowa.pl

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!