Dni Ursynowa po raz dwudziesty czwarty! [KONCERTY]

Święto Ursynowa w tym roku trwać będzie dwa dni i odbędzie się w Parku im. Romana Kozłowskiego - Kopa Cwila/Metro Ursynów. Kto wystąpi podczas Dni Ursynowa?

W tym roku koncerty na ursynowskiej scenie zagrają: Lady Pank, Maleńczuk + Rhythm Section, Poparzeni Kawą Trzy, O.S.T.R, The Dumplings oraz KĘKĘ. Nie zabraknie ursynowskich wykonawców – przed publicznością zaprezentują się zespół Brak Snu oraz ursynowski Chór IUVENIS.

Najważniejsze wydarzenie plenerowe w dzielnicy odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2019.

Dni Ursynowa to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy wszyscy. Wielki piknik rodzinny z tradycyjnym miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach to największe i najważniejsze wydarzenie plenerowe w naszej dzielnicy. Po raz pierwszy od lat na naszej dużej scenie pojawi się aż osiem zespołów – w tym dwa z Ursynowa. Już 7 czerwca rozpoczynamy świętowanie oraz dobrą zabawę, więc obecność obowiązkowa! 

– zaprasza Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

7 CZERWCA od godz. 18:00:
- BRAK SNU
- KĘKĘ
- POPARZENI KAWĄ TRZY
- MALEŃCZUK + Rhythm Section,

8 CZERWCA od godz. 17:00:
- Greatest Hits of Rock&Pop Music by Iuvenis
- THE DUMPLINGS
- O.S.T.R
- LADY PANK

PIKNIK - sobota od godz. 11:00.

Dni Ursynowa 2019Dni Ursynowa 2019 materiały prasowe


Dni Ursynowa to najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Przez te wszystkie lata przez scenę Dni Ursynowa przewinęły się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, m.in.: Cleo, Ira, Kult, BAJM, Mesajah, Lao Che, T.Love, Bednarek, Golden Life, Feel, Kortez, Ewa Farna, Budka Suflera, Varius Manx, Robert Chojnacki, De Mono, Kora i Maanam, Kayah, Raz Dwa Trzy, Stachursky, Bracia Cugowscy, Robert Janowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Perfect, Dżem, Kombi, DODA, Wilki, Ania Dąbrowska, K.A.S.A., Urszula, TEDE oraz Vavamuffin.

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!