Zapraszamy na Dni Świdnicy 2019!

Na tegoroczne Dni Świdnicy zapraszamy od 31 maja do 2 czerwca 2019. Podobnie jak rok temu impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach: w Rynku oraz na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zaczynamy odliczanie do wakacji! Już 1 czerwca 2019 spotkacie się z nami w Rynku. Czekać będzie na Was nasz Piotr Jaworski, który przeprowadzi moc konkursów z naszymi wakacyjnymi gadżetami do wygrania!

Co jeszcze czeka na Was w trakcie obchodów Dni Świdnicy 2019?

Obchody święta miasta rozpoczyna 31 maja 2019 r. w Rynku Młodzieżowy Dom Kultury organizowaną od kilku lat „Gryfiadą”, następnie zaprezentują się świdnickie zespoły taneczne i muzyczne. O 16.00 zapraszamy na popołudniowy koncert – dla dzieci i nie tylko zagra Arka Noego.

Od godz. 19.00 rozpoczną się koncerty na terenie Osiru. Gwiazdą tego dnia będzie Doda.

1 czerwca kolejna odsłona imprez w Rynku. Tym razem Nadleśnictwo i Urząd Miejski zapraszają na Święto Dzika. Czeka wiele stoisk edukacyjnych, degustacje, prezentacje nadleśnictw. Wszystko uświetnią występy świdnickich grup tanecznych i wokalnych. Z kolei wieczorem odbędą się koncerty
na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej. Zagrają Łona i Webber oraz Patrycja Markowska.

2 czerwca OSIR zaprasza na Piknik Sportowy. Po sukcesie tego wydarzenia w ostatnich latach organizatorzy postanowili je kontynuować. To także dzień koncertów na dużej scenie. Tym razem z akcentem międzynarodowym – wystąpi gwiazda muzyki dance Danzel. Wcześniej zaprezentuje się grupa disco polo Andre.

Przez cały czas trwania obchodów Dni Miasta na uczestników czekać będą stoiska gastronomiczne i wesołe miasteczko.

Już teraz zapraszamy do zaplanowania tego weekendu i spędzenia go z nami!

Dni Świdnicy 2019Dni Świdnicy 2019 materiały prasowe

Polecamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!