Zapraszamy na Dni Elbląga 2019!

Tradycją Dni Elbląga jest dobra muzyka. I tej w tym roku nie zabraknie!

Zaczynamy wakacje! Już 21 czerwca 2019 spotkacie się z nami w Elblągu. Czekać będzie na Was nasz Mirek Szczepanik, który przeprowadzi moc konkursów z naszymi wakacyjnymi gadżetami do wygrania!

Naturalnie, że Dni Elbląga to koncerty z gwiazdami. To także szereg imprezy dodatkowych, m.in. możliwość zwiedzenia browaru i zobaczenia z bliska, jak produkuje się bursztynowy napój, spotkanie z blogerką Littlemoonster96, wesołe miasteczko, festiwal kolorów, konkursy, warsztaty i wiele innych atrakcji. Zapraszamy od piątku 21 czerwca do niedzieli, 23 czerwca.

Święto miasta rozpoczyna wakacje, czyli lato. W piątek, na dobry początek, wystąpi więc… Filip Lato. W październiku ub. roku ukazała się jego debiutancka płyta „Halo ziemia”, z której pochodzi m.in. utwór „Krawiec”. Wcześniej nagrał wraz z zespołem Sound’n’Grace singiel „100”. Po Filipie na elbląskiej scenie wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Patrycja Markowska. Czego możemy spodziewać się po jej występie? Ci, którzy liczą na rock'n'rollowy szał w jej wykonaniu, z pewnością się nie zawiodą. Ale wokalistka ma też subtelne, wrażliwe, bardzo kobiece oblicze. Która twarz Patrycji weźmie górę w Elblągu? Trzeba przyjść, zobaczyć i posłuchać. Osobiście liczymy na rollercoster nastrojów.

Zakończenie pierwszego dnia imprezy upłynie w klubowych rytmach. Publiczność rozkręci Gromee i C-bool.

Z kolei w sobotę na scenie na Wyspie Spichrzów wystąpią m.in. Zouzy, Maciej Miecznikowski z Leszczami oraz Blue Cafe. O północy dyskotekę poprowadzi DJ Robert M.

Niedziela tradycyjnie upłynie w towarzystwie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, z którą wystąpi wybitny akordeonista Marcin Wyrostek.

Dni Elbląga 2019Dni Elbląga 2019 materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!