Zapraszamy na Galę Kabaretową - Szczecin 2019

To już 24 sierpnia! Sprawdź, czyje występy zobaczysz na żywo!

Na deskach Teatru Letniego wystąpią kabarety Koń Polski, czyli uwielbiany od lat duet Mariana i Heli, w których wcielają się Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. To gwarancja świetnej zabawy, bo artyści ciągle zaskakują nowymi skeczami podążającymi za obecną sytuacją społeczną i polityczną.

Nie zabraknie też Łowców.B, co z pewnością docenią miłośnicy absurdalnego oraz totalnie abstrakcyjnego żartu. Ich najbardziej znanym skeczem jest historia o szczypiorku, który okazał się być... koperkiem czy też słynny skecz o autobusie.

Jeśli lubicie bardziej klasyczne poczucie humoru, to na pewno ucieszy was informacja, że na gali pojawią się też Kabaret Jurki oraz Kabaret Ciach, którzy z przymrużeniem oka patrzą na naszą codzienność i wyciągają z niej wszystko to, co najśmieszniejsze. Ich ostatnie programy zostały świetnie przyjęte, a oba zespoły w ostatnim czasie występowały na największych kabaretowych imprezach w kraju.

Całość poprowadzi kabaret Chyba.

Dobór zaproszonych kabaretów jest nieprzypadkowy. Organizatorom zależało na różnorodności, tak aby przez trzy godziny wszyscy widzowie bawili się świetnie. Nieprzypadkowy jest też wybór obiektu, Letni Teatr w Szczecinie - to nie tylko miejsce, które może pomieścić tłumy zainteresowanych, ale też świetny obiekt na tego typu wydarzenia w gorący, sierpniowy wieczór.

 
 

Gala Kabaretowa w Szczecinie 2019, odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19.00 na scenie Teatru Letniego.

Bilety do kupienia stacjonarnie w Szczecinie w sklepie Muzycznym RIFF, ul. Bałuki 10 oraz w Księgarni Książnica Polska, pl. Hołdu Pruskiego 8 lub drogą elektroniczną na KupBilecik.pl.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!