Nowe audycje i konkursy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje!

Po wakacjach na antenę Radia Złote Przeboje powrócą Wasze ulubione programy. W weekendy zaproszą na nie m.in. Odeta Moro, Marzena Rogalska i nowy prowadzący - Maciej Jednoralski. Oprócz tego we wrześniu będzie można sprawdzić swoją muzyczną wiedzę w konkursie antenowym Radia Złote Przeboje "Gra na czas".

Już od poniedziałku, 2 września zaczynamy grać według nowej, jesiennej ramówki. Poranny program „Złote Przeboje na dzień dobry” będzie teraz rozpoczynał się o godz. 5:00 i trwał aż do 9:00. Gospodarzem pasma pozostaje Kamil Baleja, a towarzyszyć mu będą Karolina Wasielewska, odpowiedzialna za część informacyjną i reporter programowy Mirosław Szczepanik.

Przygotowaliśmy też wyjątkowy konkurs „Gra na czas”, w którym od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 18:00 będziecie mogli szukać odpowiedzi na trudne, muzyczne pytania. Aż trzy razy dziennie za prawidłową odpowiedź będzie można zdobyć nagrodę - 1000 zł, a konkurs potrwa do piątku, 20 września 2019.

Oprócz tego od września wieczorne audycje „Radioturniej” i „Cała muzyka, obecne na antenie od poniedziałku do czwartku, w godz. 18:00-22:00, poprowadzą Tomasz Brhel, Piotr Jaworski i Odeta Moro.

Nową wieczorną audycję poprowadzi zaś Wojtek Babiarczyk. "Dobrze, że wieczór" na naszej antenie usłyszycie od poniedziałku do piątku od 22:00 do 1:00.

Po wakacyjnej przerwie do ramówki Radia Złote Przeboje powróci weekendowy program Odety Moro. „Najlepszy weekend” będzie można usłyszeć w soboty, od godz. 11:00 do 14:00. Pierwsza audycja - już 7 września.

Na antenie Radia Złote Przeboje ponownie pojawi się także Marzena Rogalska, która przygotowała dla Was nową audycję „Rogalska i spółka”. W programie dwoje zaproszonych przez prowadzącą gości zmierzy się ze sobą w konkursach z wiedzy muzycznej. Audycja będzie nadawana w każdą niedzielę, od godz. 11:00 do 14:00. Premierowa odsłona programu, którego pierwszymi gośćmi będą Maciej Kurzajewski i Marta Manowska, już 8 września.

W soboty i niedziele, w godz. 14:00 - 19:00 na rozrywkowe popołudnie zaprosi Was nowy prowadzący – Maciej Jednoralski.

Do usłyszenia! :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!