Zapraszamy na spektakl "Narodowa Perła Gruzji" w Rzeszowie

Od 12 lutego 2020 roku na naszej antenie będziecie mogli wygrać bilety na to przedstawienie!

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji, zespół "Adjarian Song and Dance". Grupa otrzymała liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i otrzymała jedne z największych uznań krytyków. W 2016 r. zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji.

Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki w tym regionie i kraju, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubi dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie - a teraz może ich obejrzeć również polska publiczność.

Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka - łabędzia - przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze...

Spektakl odbędzie się 20 lutego 2020 roku w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego o godz.19:00.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!