Ponadczasowi w Radiu Złote Przeboje!

Redakcja
12.11.2019 13:32
Ponadczasowi w Radiu Złote Przeboje

Ponadczasowi w Radiu Złote Przeboje (mat. prasowe UNICEF)

Od poniedziałku w Radiu Złote Przeboje będziemy opowiadać Wam o największych gwiazdach muzyki, które udzielają się charytatywnie! Jesteście ciekawi, jak pomagają? Słuchajcie cyklu "Ponadczasowi" codziennie o 10:15.

"Ponadczasowi" to także program stworzony przez UNICEF Polska. O co w nim chodzi?

Ideą programu „PONADCZASOWI” jest przekonanie, że każda darowizna przekazana na rzecz bezbronnych i pokrzywdzonych czyni świat lepszym dla kolejnych pokoleń, mówi Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska. Chcemy przede wszystkim zachęcić Polaków do sporządzania testamentów i zabezpieczenia finansowo swoich bliskich, a jeśli spadkodawca chciałby zaangażować się w działania UNICEF, może również uwzględnić organizację w swoim testamencie.

Testament to pewny i bezpieczny sposób, aby w przyszłości przekazać swoje dobra najbliższym i zadbać o ich stabilizację finansową. Niestety zaledwie 13% Polaków decyduje się spisać testament. Dlatego UNICEF Polska uruchamia nowy program „PONADCZASOWI”, w którym zachęca Polaków do sporządzania testamentów i zabezpieczenia swoich bliskich oraz pokazuje, jak można przyczynić się do stworzenia lepszego świata dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Odwiedzając stronę programu unicef.pl/ponadczasowi można pobrać bezpłatną broszurę informacyjną i dowiedzieć się więcej na temat sporządzania testamentu.

Spisanie testamentu daje pewność, że majątek zostanie rozdysponowany zgodnie wolą spadkodawcy. Dzięki temu dorobek naszego życia zostanie wykorzystany w najlepszy sposób, zgodnie z naszymi poglądami i oczekiwaniami.

Poznaj program UNICEF 'Ponadczasowi'Poznaj program UNICEF 'Ponadczasowi' mat. prasowe

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!