Artyści dla Mai #proszęolek

24 stycznia 2020 roku odbędzie się jedyny i wyjątkowy w swoim rodzaju koncert charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Mai Kapłon - finalistki 8. edycji "The Voice of Poland"!

Maję czeka niezwykle kosztowna, skomplikowana i ratująca życie operacja kręgosłupa w USA, na którą potrzebna jest kwota 5,5 miliona złotych!! Wydaje się być ona nierealna do zdobycia, tym bardziej, że czas nie jest po naszej stronie. Dla Mai jednak nie ma rzeczy niemożliwych, a z pomocą i wiarą w sukces przychodzą artyści, którzy zagrają i zaśpiewają na wspólnym koncercie.

Na scenie warszawskiej Stodoły wystąpi ponad dwudziestu artystów, gwiazd polskiej sceny muzycznej, w tym trenerzy, uczestnicy "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids"! Specjalnie dla Mai tego wieczoru zagrają m. in.:

- Michał Szpak

- Maria Sadowska

- Aleksander Milwiw-Baron

- Tomson

- Roksana Węgiel

- Marta Gałuszewska

- Marcin Sójka

- Zuza Jabłońska

- Michał Szczygieł

- Alicja Szemplińska

- Anika Dąbrowska

- Tadeusz Seibert

- Sonia Michalczuk

- Natalia Zastępa

- Kuba Dąbrowski

- 4dreamers

- Adam Kubera

- Izabela Szafrańska

- CUKIER

- Natalia Kapturowska

 

Wszyscy artyści, organizatorzy, ekipa techniczna, klub Stodoła zrezygnowali z honorarium. Wszyscy tego dnia zrealizują wspólny koncert mający na celu zebranie środków na ratowanie życia Mai.

#ArtysciDlaMai

#proszęolek

#RatujemyMajęKapłon

Wesprzyj Maję NA TEJ STRONIE

Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!