Wakacje trzech dekad w Radiu Złote Przeboje

Już w poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku rozpoczynamy wakacje! W ramówce pojawią się wakacyjne wspomnienia i przeboje z lat 80., 90. i dwutysięcznych. Zapraszamy Was do udziału w konkursie "Wakacyjna paczka" i na wyjątkowe koncerty polskich gwiazd, na które bilety zdobędziecie na naszej antenie.

Od 29 czerwca do końca sierpnia każdego dnia w Radiu Złote Przeboje będzie można posłuchać piosenek, które królowały niegdyś na letnich listach przebojów, a także wywiadów z artystami będącymi u szczytu popularności w latach 80., 90. i dwutysięcznych.

Dodatkowo w soboty w godz. 11:00-14:00 w audycji Odety Moro "Wakacje mojego życia" swoje wspomnienia przedstawią gwiazdy.

Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, będziemy wspominać wakacje z poszczególnych lat i a także słuchać piosenek, które były przebojami poszczególnych wakacji. To w cyklu "To było lato w RZP".

W czasie wakacji będziemy też zachęcać Was do kontaktu z nami i udziału w zabawach antenowych. Od poniedziałku do piątku aż do końca lata potrwa głosowanie na "Złoty Przebój wakacji" na zloteprzeboje.pl.

29 czerwca ruszy także konkurs "Wakacyjna paczka", w którym do wygrania będą głośnik bezprzewodowy, koszulki Radia Złote Przeboje i zestawy radiowych gadżetów. Zabawa będzie rozgrywana na antenie przez całe wakacje od poniedziałku do piątku.

Oprócz tego zapraszamy Was na wyjątkowe koncerty Varius Manx, De Mono, Patrycji Markowskiej, IRA i Urszuli. Bilety na limitowane wydarzenia pod hasłem "Łączy nas muzyka" będzie można zdobyć na naszej antenie!

Do usłyszenia!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!