Konkurs na piosenkę o Szczecinie rozstrzygnięty!

Zwycięski utwór w konkursie zorganizowanym z okazji 75. Urodzin Szczecina to "Zielono nam" w wykonaniu Michała Grobelnego, słowa: Paweł Pieńkowski, muzyka: Jakub Kraszewski.

Utwór wygrał w internetowym konkursie na piosenkę o Szczecinie - Music Szczecin Net, organizowanym przez Szczecińską Agencję Artystyczną, Studio Porada i Impresariat Zachodniopomorski z okazji 75 lat polskiego Szczecina. Konkurs został rozstrzygnięty podczas transmisji online z Urodzin Szczecina.

Posłuchajcie!

 

Do konkursu zgłoszono 26 utworów wokalno-muzycznych. Do finału zakwalifikowało się 6 piosenek. Pula nagród wyniosła 9 tys. zł.

Konkurs skierowany był głównie do zespołów muzycznych lub solistów  mieszkających w  Szczecinie, ale ma charakter otwarty i umożliwiał udział wszystkim zainteresowanym wykonawcom bez względu na miejsce zamieszkania.

Do konkursu mogły być zgłoszone tylko autorskie utwory wokalno-muzyczne w wykonaniu zespołu lub solisty. Tematem utworów musiał być Szczecin, jego historia, przyroda, zabudowa lub atrakcyjna historia z życia miasta.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!