Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, czyli "Jubileuszowy ro(c)k w sieci"

Redakcja
19.08.2020 12:37
KRZYSZTOF CUGOWSKI Z ZESPOŁEM MISTRZÓW

KRZYSZTOF CUGOWSKI Z ZESPOŁEM MISTRZÓW (materiały prasowe)

To już druga, koncertowa odsłona projektu "Jubileuszowy ro(c)k w sieci", który jest okazją do spotkań Krzysztofa Cugowskiego z publicznością, wspomnień i zaprezentowania wybitnych dzieł polskiego rocka.

Okazja jest wyjątkowa. W 2020 roku wokalista świętuje podwójnie: 50-lecie pracy artystycznej oraz 70. urodziny. Z tej okazji wydał jubileuszowy album "50/70 Moje Najważniejsze" i rozpoczął trasę koncertową.

Świętować mu przyszło w czasie pandemii, więc tradycyjne spotkania ze słuchaczami postanowił zamienić na wirtualne.

Projekt obejmuje nagranie i emisję online dwóch wyjątkowych koncertów Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, stanowiących podsumowanie 50-letniej działalności artysty na scenie. Na repertuar każdego z nich składają się specjalnie wyselekcjonowane utwory.

Pierwszy został wyemitowany w lipcu, drugi będzie udostępniony online 22 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20.00 na oficjalnym profilu artysty na YouTubie.

 

Elementem projektu są także wywiady z wybitnymi muzykami, którzy towarzyszą wokaliście na scenie. Wszystkie rozmowy można już oglądać na profilu Krzysztofa Cugowskiego, na Facebooku oraz na YouTubie Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów.

Efektem projektu będzie także produkcja filmu, na który złożą się najlepsze wykonania z obu występów, ubarwione dodatkowo ujęciami z backstage'u. Film zostanie opublikowany w wersji z napisami, na kanale YouTube artysty.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!