Zapraszamy na koncert IRA - The best of

Radio Złote Przeboje, Musicart Group i Kuźnia Kulturalna zapraszają na cykl koncertów pod hasłem "Łączy nas muzyka".

"The best of" czyli przekrój przez największe przeboje w ponad 30-letnim dorobku zespołu! To niezwykły koncert, nieco sentymentalny, bo artyści zagrają wielkie hity z początku kariery, jak i te obecne.

IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.

Każdy koncert grupy IRA, to profesjonalizm, fantastyczna muzyka, potężna dawka pozytywnej energii i super kontakt z publicznością. Gdziekolwiek występują, sale koncertowe „pękają w szwach”, a biletów brakuje na długo przed koncertem. Zespół nosi miano jednego z najlepiej prezentujących się zespołów na scenie.

17 WRZEŚNIA 2020 - IRA THE BEST OF

KUŹNIA KULTURALNA W WARSZAWIE

BILETY

Informujemy, że wydarzenia kulturalne organizowane w Kuźni Kulturalnej po 6 czerwca 2020 odbywają się zgodnie z przepisami zawartymi w „Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” oraz zgodnie z „Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach TUTAJ.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!