Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, czyli "Jubileuszowy ro(c)k w sieci" - finał!

Przed nami wielki finał. Już po raz trzeci słuchacze spotkają się online z Krzysztofem Cugowskim i Zespołem Mistrzów. Tym razem artysta zaprosi do obejrzenia filmu, na który składają się najlepsze wykonania z dwóch poprzednich koncertów, ubarwione dodatkowo fragmentami wywiadów i ujęciami z backstage'u.

Publikacja filmu już 26 września o godz. 20.00!

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Wk2vwSli7VI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Rok 2020 jest wyjątkowym czasem w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. W tym roku legendarny wokalista świętuje podwójnie: 50-lecie pracy artystycznej oraz 70. urodziny. Z tej okazji wydał jubileuszowy album "50/70 Moje Najważniejsze" i rozpoczął trasę koncertową.

Świętować mu przyszło w czasie pandemii, więc tradycyjne spotkania ze słuchaczami postanowił zamienić na wirtualne. Z tego powodu powstał wyjątkowy projekt, pod tytułem „Jubileuszowy ro(c)k w sieci”, który jest okazją do spotkań z publicznością, wspomnień i zaprezentowania wybitnych dzieł polskiego rocka.

Projekt obejmował nagranie i emisję online dwóch wyjątkowych koncertów Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów. Koncerty stanowiły podsumowanie 50-letniej działalności artysty na scenie. Na repertuar każdego z nich złożyły się specjalnie wyselekcjonowane utwory. Dobierając je, artysta kierował się również własnymi preferencjami, bo jak podkreśla, „najważniejsze to czuć radość na scenie i dzielić się nią z publicznością”.

Elementem projektu były także wywiady z wybitnymi muzykami, którzy towarzyszą wokaliście na scenie. Wszystkie rozmowy zostały wyemitowane na profilu artysty, na portalu Facebook oraz na oficjalnym kanale na YouTubie. Wywiady zostały opublikowane w wersjach z napisami.

W tej chwili projekt znajduje się na końcowym etapie realizacji, choć przed nami jeszcze jedna odsłona jubileuszowego koncertowania w sieci.

Efektem projektu jest produkcja filmu, na który składają się najlepsze wykonania z obu występów, ubarwione dodatkowo wywiadami i ujęciami z backstagu. Film zostanie opublikowany 26 września 2020 roku, w wersji z napisami, na kanale YouTube artysty. Będzie dostępny dla widzów przez pół roku od publikacji.

Wywiady z muzykami można znaleźć na oficjalnym kanale Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof CugowskiKrzysztof Cugowski materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!