AniKa Dąbrowska nagrała świąteczną piosenkę!

W Święta zawsze dzielimy się dobrym słowem. A jak jest poza Świętami? Marka Tymbark wspólnie z zwyciężczynią The Voice Kids Aniką Dąbrowską (z Universal Music Polska) postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Świąteczny przebój nie tylko wzrusza, ale jednocześnie przypomina o tym, co jest najważniejsze w życiu.

Na co dzień nie mamy czasu aby się zatrzymać i docenić, jak wiele bliskie osoby dla nas robią – żyjemy w ciągłym pędzie. Wystarczy się jednak rozejrzeć, aby przypomnieć sobie o tych, którzy wiedzą kiedy przytulić, na których można liczyć cały rok i docenić drobnym gestem i słowem.

Oprócz wywołania refleksji nad docenieniem bliskich marka Tymbark idzie o krok dalej i uruchamia aktywację digitalową „Życzę TYM …” umożliwiającą składanie życzeń dla bliskich. Każde udostępnione życzenie na tablicy facebookowej to 5 zł przekazane na Stowarzyszenie mali bracia ubogich, które wspiera Seniorów - szczegóły na zyczetym.pl. W promocję aktywacji zaangażowała się również Anika.

W piosence wspólnie zachęcamy do dawania czegoś od siebie - podzielenia się miłością nie tylko w tym jednym magicznym czasie – ale też przez resztę dni. W klipie gościnnie wystąpił Adam Kubera i Mateusz Golicki.

 

AniKa Dąbrowska nagrała świąteczną piosenkęAniKa Dąbrowska nagrała świąteczną piosenkę materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!