Beata Kozidrak i "BrzydUla" w majówkowych audycjach Radia Złote Przeboje

"Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę!" - z takim hasłem rozpoczniemy tegoroczny długi weekend majowy już w piątek, 30 kwietnia. W specjalnych programach pojawią się goście - Beata Kozidrak oraz serialowa para Ula i Marek Dobrzańscy, czyli aktorzy Julia Kamińska i Filip Bobek. Poznacie również ciekawostki o grach planszowych i flagach...

30 kwietnia

Tegoroczną majówkę zrozpoczynamy w piątek, 30 kwietnia audycją Marzeny Rogalskiej "Piątek jak marzenie". Będziecie mogli w niej wygrać limitowane radioodbiorniki Radia Złote Przeboje i dzięki nim słuchać muzyki, gdzie tylko chcecie! Audycja pod hasłem "Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę!" pojawi się na antenie o godz. 14:00 i potrwa do 18:00.

 

1 maja

W sobotę, 1 maja zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z Beatą Kozidrak. O początkach muzycznej drogi artystki, o tym, czego jeszcze chce dokonać na scenie, jaka jest w domu i na co dzień, a także o jej nowej książce "Beata. Gorąca krew" porozmawia z Beatą Kozidrak Piotr Jaworski. W programie pojawią się też najpiękniejsze piosenki Beaty i Bajmu z osobistym komentarzem piosenkarki.

Audycji "Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje" będzie można słuchać w godz. 10:00-18:00.

2 maja

Dlaczego flaga Nepalu ma dziwny kształt? Na fladze którego kraju znajduje się karabin maszynowy, a który ma wpisany w swe barwy tonący statek? O tym opowie Wam Odeta Moro w niedzielę, 2 maja - w Dniu Flagi. Audycja "Sztandarowy program" nadawana będzie od 10:00 do 13:00.

Fani fabularnych gier planszowych siedzą i grają długie godziny, inni wybierają Twistera, a są tacy, którzy wciąż mają w szufladzie Masterminda. Historię gier dla małych i dużych przybliży Wam Tomasz Brhel w audycji "Wszystko gra" - 2 maja między 17:00 a 21:00.

3 maja

Natomiast w poniedziałek, 3 maja na wielki test zgodności charakterów wpadną do Radia Złote Przeboje BrzydUla, czyli Julia Kamińska oraz Filip Bobek, czyli Marek Dobrzański. Jak dobrze się znają, czy mogliby zostać małżeństwem w prawdziwym, nie tylko filmowym świecie? O to zapyta gości Kamil Baleja w programie nadawanym w godz. 12:00-16:00.

 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!