Serialowe piątki +: "Beau Séjour 2"

W tym tygodniu w mini audycji "Serialowe piątki +" polecamy Wam serial "Beau Séjour 2"!

Sukces belgijskiego serialu grozy „Beau Séjour" o duchu martwej dziewczyny próbującym rozwiązać zagadkę swego morderstwa był tak duży, że jego twórcy zdecydowali się nakręcić drugi sezon. Trzeba było jednak do niego stworzyć zupełnie nową fabułę (poprzednia została spuentowana w finałowym, dziesiątym odcinku). Udało się.

Drugi, nakręcony w tym roku sezon to całkiem nowa i samodzielna opowieść, gdzie tytułowy Beau Séjour nie jest już hotelem, a nazwą jachtu. Bohaterem opowieści - podobnie jak za pierwszym razem, zabitym i próbującym rozwikłać tajemnicę swej śmierci jako duch - został Maurice, były oficer marynarki, który budzi się w trakcie sztormu i widzi swe martwe ciało zwisające z masztu. Nie pamięta ostatnich godzin swego życia, ale nie wierzy w wersję o samobójstwie i zrobi wszystko, by dowiedzieć się jak zginął. Nie będzie to łatwe, gdy jest się duchem i nikt Cię nie widzi. No, prawie nikt.

W głównej roli zobaczymy Gene’a Bervoets’a, którego polscy widzowie mogą pamiętać ze świetnego filmu „Zniknięcie", czy serialu „Tabula Rasa".

Naszą mini audycję "Serialowe piątki +" usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!

embed

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!