Serialowe piątki +: "Kruk. Czorny woron nie śpi"

W tym tygodniu w mini audycji "Serialowe piątki +" polecamy Wam serial "Kruk. Czorny woron nie śpi"!

Policjant Adam Kruk powraca w kolejnej odsłonie swych fascynujących i mrocznych przygód. Trzy lata temu mogliśmy śledzić jego poprzednie przygody w sześcioodcinkowej serii „Kruk. Szepty słychać po zmroku" w reżyserii Macieja Pieprzycy. Opowieść o śledztwie w sprawie porwanego chłopca w Białymstoku zafascynowała widzów i nic dziwnego, że doczekała się kontynuacji.

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

Kruk. Czorny woron nie śpiGwara z Podlasia w singlu promującym serial "Kruk. Czorny woron nie śpi" [WIDEO]

W kolejnych sześciu odcinkach mrocznej opowieści wraca sprawdzony duet twórców Maciej Pieprzyca („Jestem mordercą", „Ikar. Legenda Mietka Kosza") jako reżyser oraz Jakub Korolczuk – autor scenariusza. W tytułowej roli ponownie Michał Żurawski („Król", „(Nie)znajomi"). Nowymi twarzami w obsadzie są wcielający się w postaci policjantów: Magdalena Koleśnik („Sweat", „Brzydula 2") i Leszek Lichota („Wataha", „Boże Ciało").

Naszą mini audycję "Serialowe piątki +" usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!

embed

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!