Zwycięzcy konkursu na koncercie Bocellego w Lajatico!

Słoneczna Piza, zachwycająca Florencja i jedyny w roku, prestiżowy koncert Andrei Bocellego w malowniczym Lajatico - to właśnie weekend zwycięzców konkursu organizowanego przez Prestige MJM i Radio Złote Przeboje w jednym zdaniu! Zobaczcie relację z tej wyjątkowej, koncertowej wycieczki!

Już w ten weekend szczęśliwi zwycięzcy konkursu Prestige MJM i Radia Złote Przeboje odebrali swoją nagrodę w słonecznych Włoszech! Patrycja i Sebastian Białasz, którzy wykazali się najlepszą wiedzą na temat słynnego tenora Andrei Bocellego, zdobyli wejściówki na niezapomniany koncert w jego rodzinnym mieście Lajatico oraz mieli szansę spędzić wyjątkowe chwile w urokliwych włoskich miastach.

Zobaczcie relację naszych zwycięzców:

 

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli ze swoimi corocznymi koncertami w rodzinnym Lajatico przeszedł już do historii. Wydaje się bowiem, że każdy element tego cyklu wydarzeń jest zupełnie wyjątkowy: od lokalizacji przez kameralność występu po scenicznych gości. Koncert w Lajatico co roku ma miejsce w założonym przez Bocellego Teatro Del Silenzo i… jest to jedyne wydarzenie, które odbywa się w tym teatrze! Przez 364 dni miejsce to pozostaje w ciszy, aby jednego wieczoru wybrzmiał tam niezwykły tenor. Nasi zwycięzcy znaleźli się wśród niewielkiej liczby osób, która miała okazję doświadczyć tego wydarzenia! Cały koncert wybrzmiał w oprawie najświetniejszych muzyków, a wydarzenie urozmaiciła obecność dziewięcioletniej córki Bocellego i jej wyjątkowo wzruszające wykonanie utworu "Hallelujah" w duecie z tatą.

W ramach konkursowej nagrody Patrycja i Sebastian Białasz otrzymali również zagwarantowany transport oraz nocleg w czterogwiazdkowym hotelu wraz ze śniadaniem, tak aby cały weekend spokojne wypoczywali pośród pięknych włoskich krajobrazów. Zobaczcie ich relacje z wycieczki, wyjątkowy koncert Bocellego i wszystkie malownicze miejsca, które odwiedzili!

Zobacz wideo

Wyjątkowego tenora Andreę Bocellego, który zachwycił naszych zwycięzców, będziemy mogli usłyszeć na żywo już 19 sierpnia 2022 roku. Ten spektakularny koncert na PGE Narodowym będzie jednym z największych występów Andrei w Polsce i jednocześnie jego

wyczekiwanym powrotem do naszego kraju od ostatniego koncertu 3 lata temu. Bilety dostępne na: www.biletserwis.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!